У Трампа зробили заяву про можливість виходу США з процесу переговорів

У Трампа зробили заяву про можливість виходу США з процесу переговорів

Речниця Білого дому Керолайн Левітт прокоментувала нещодавні заяви держсекретаря Марко Рубіо про можливість виходу США з процесу переговорів щодо війни в Україні в разі “негативного сценарію”.

Про це вона повідомила на пресконференції.

З її слів, президент США Дональд Трамп налаштований на досягнення миру. Наразі Вашингтон вважає, що процес “рухається в правильному напрямку”.

“Він (Трамп – Ред.) хоче, щоб ця війна завершилася. Хоче зупинити вбивства з обох сторін. І про це він говорить не вперше. Президент розчарований діями обох сторін, але водночас вірить, що мир можливий”, – заявила Левітт.

Нагадаємо, рейтинг Трампа в США впав до мінімуму з моменту його повернення в Білий дім.