”Гадаю, я зробив достатньо”: Ілон Маск прийняв рішення більше не витрачати гроші на політику

”Гадаю, я зробив достатньо”: Ілон Маск прийняв рішення більше не витрачати гроші на політику

Ілон Маск оголосив, що планує скоротити свою участь у політичному фінансуванні та зосередитися на інших напрямках. Про це підприємець заявив під час виступу на Катарському економічному форумі, пише Politico.

За словами гендиректора Tesla, у найближчому майбутньому він не бачить причин витрачати великі суми на підтримку політичних ініціатив.

— сказав Маск.

Його коментарі прозвучали на тлі послаблення впливу у Вашингтоні, а також після поразки республіканських кандидатів, яких підтримував Маск під час місцевих виборів у США. Зокрема, підприємець активно вкладався у кампанію до Верховного суду штату Вісконсин, яка закінчилася перемогою демократичного кандидата.

Маск також заперечив, що відхід від політики пов’язаний із критикою на його адресу — зокрема, за створення Департаменту ефективності уряду (DOGE) за підтримки адміністрації Дональда Трампа.

У 2024 році Маск витратив понад 290 мільйонів доларів на підтримку Трампа та Республіканської партії. Його вплив був помітним не лише в США — мільярдера також критикували за втручання у європейську політику. Найбільший резонанс викликала його підтримка ультраправої “Альтернативи для Німеччини”.

Нагадуємо, що після 100 днів на державній службі мільярдер Ілон Маск натякнув на своє можливе звільнення з команди Трампа.