Азарт на крові: казино у будинку профспілок на Майдані, де загинули люди, хочуть закрити
Керівниця Національного агентства з розшуку та управління активами, Олена Дума, публічно засудила діяльність грального закладу у столичному Будинку профспілок. У заяві, яку вона оприлюднила 19 червня, йдеться про цинічне використання історичної будівлі у комерційних цілях.
— наголосила Олена Дума.
За її словами, подібний “бізнес” може приносити понад 20 тисяч доларів щомісяця, і саме це може пояснювати супротив, який чиниться законній діяльності управителя та АРМА.
— додала вона.
АРМА продовжує діяти в рамках законодавства та активно комунікує з профспілками. Під час зустрічей з представниками Федерації профспілок України агентство отримало ряд тривожних фактів. Зокрема, мова йде про передачу у користування приміщень депутатам і бізнесменам за 1 гривню.
, — зауважила Дума.
Особливе обурення викликає інформація про функціонування казино в тій частині будівлі, де пролилася кров під час протестів. За словами очільниці АРМА, це порушує саму суть пам’яті, за яку боролися українці.
, — зазначила вона.
Олена Дума також висловила переконання, що переважна більшість звичайних членів профспілок навіть не знають, що їхні внески можуть йти на утримання грального закладу.
— додала вона.
Очільниця АРМА наголосила, що кожен актив, незаконно виведений з державної власності, має бути повернутий, а винні — притягнуті до відповідальності.
, — підсумувала Олена Дума.