РФ знову перекидає резерви через Маріуполь у напрямку Пологів
Росія відновила перекидання резервів через Маріуполь у напрямку Пологів на ТОТ Запоріжжя.
Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
“, — зазначає Андрющенко.
Радник додає, що російські окупанти переміщують повноцінні підрозділи колонами разом з побутовими речами. “По обсягу — значно менше аніж напередодні прориву в районі Вугледару минулого періоду. Скоріш — поповнення поточних втрат”, — вважає радник мера.
“”, — додає Андрющенко.
Нагадаємо, росія використовує ракети Х-69 з касетними бойовими частинами для атак на Україну.