Окупанти розширюють контроль на Донеччині: захоплено село Богданівка та просування біля Часового Яру
Російські війська на Донеччині окупували село Богданівка і просунулися біля Часового Яру, Новокалинового та Тоненького.
Про це повідомили аналітики DeepState у Telegram.
“, – йдеться у повідомленні.
У Іванівському ситуація стабільна, ворог не має повного контролю над селом.
Російські війська також штурмували район залізниці біля Новокалинового та мали тактичний успіх силами 2 танків, невідомої кількості БМП та за підтримки піхоти. Противник також штурмував район Бердичів та Семенівки, але безуспішно.
Продовжуються ворожі атаки на Нетайлове та Уманське, на підступах до цих сіл ворог зумів закріпитися. Тривають важкі бої у Георгіївці, Новомихайлівці та Красногорівці. Відновилися активні бойові дії на південному сході від Вугледару.
“, – підсумовують аналітики.
– повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Причиною є активність росіян після проведення виборів в рф Ворог активно атакує позиції на Лиманському та Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. Поблизу Покровська намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП.
На стороні російських військ сприятлива тепла суха погода, завдяки якій танки вільно проїжджають. Армія рф застосовує нові підрозділи на бронетехніці і періодично добивається тактичного успіху.
Як повідомлялось раніше, 11 квітня Верховна Рада України в цілому ухвалила законопроєкт про посилення мобілізації. І хоча думки щодо його положень й досі викликають суперечки у Раді, закон про мобілізацію набуде чинності за місяць після підписання його Президентом. Так, за урядовий проєкт закону №10449 проголосували 283 депутатів з 226-ти необхідних.