БЕБ упередила укладення договору на ремонт лікарні з компанією, що є фігурантом кримінальних проваджень

БЕБ упередила укладення договору на ремонт лікарні з компанією, що є фігурантом кримінальних проваджень

У столиці аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки виявили ризиковий тендер на капітальний ремонт лікарні з компанією, яка має сумнівне минуле. З бюджету планували витратити 504 млн грн.

Інформація про це була опублікована на офіційному сайті Бюро. 

Так, під час аналітичного дослідження фахівці БЕБ виявили низку ризиків, пов’язаних із компанією-переможцем тендеру.

– йдеться у повідомленні

Ба більше, за даними Бюро, компанія-переможець закупівлі є фігурантом кримінальних проваджень щодо привласнення бюджетних коштів та віднесена Державною податковою службою України до переліку ризикових платників ПДВ.

Власне, саме тому працівники БЕБ направили рекомендацію замовнику щодо розірвання угоди з компанією-переможцем тендеру.

, – додають у Бюро.

Як повідомлялось раніше, Уряд України прийняв важливе рішення щодо аптек, які працюють у приміщеннях або на території медичних закладів. Згідно з новими правилами, такі аптеки повинні укладати договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) про реімбурсацію. Це сприятиме забезпеченню пацієнтів доступом до ліків та медичних виробів, які вони отримали за програмою “Доступні ліки”.