В Україну повернули дівчину, яка понад десять років провела в окупації

В Україну повернули дівчину, яка понад десять років провела в окупації

На підконтрольну Україні територію в межах ініціативи Bring Kids Back UA вдалося повернути 21-річну дівчину, яка понад 10 років жила в окупації.

Про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у Телеграмі.

“”, – йдеться в повідомленні.

В Україні на неї чекав рідний дядько, готовий допомогти розпочати нове життя, але покинути тимчасово окуповану територію було надзвичайно складно, будь-яка спроба могла бути небезпечною.

Нагадаємо, 2025–2026 навчального року в українських школах запровадили новий обов’язковий курс для учнів 8–9 класів “Підприємництво і фінансова грамотність”.