В Україну повернули дівчину, яка понад десять років провела в окупації
На підконтрольну Україні територію в межах ініціативи Bring Kids Back UA вдалося повернути 21-річну дівчину, яка понад 10 років жила в окупації.
Про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у Телеграмі.
“”, – йдеться в повідомленні.
В Україні на неї чекав рідний дядько, готовий допомогти розпочати нове життя, але покинути тимчасово окуповану територію було надзвичайно складно, будь-яка спроба могла бути небезпечною.
Нагадаємо, 2025–2026 навчального року в українських школах запровадили новий обов’язковий курс для учнів 8–9 класів “Підприємництво і фінансова грамотність”.