Сайт Міносвіти тимчасово не працює через російську кібератаку, – Лісовий

Сайт Міносвіти тимчасово не працює через російську кібератаку, – Лісовий

Сайт Міністерства освіти і науки України тимчасово не працює через кібератаку з боку росіян. Про це повідомив очільник відомства Оксен Лісовий.

“Друзі, раптом що – сайт Міносвіти тимчасово не працює через [кібер]атаку русні. Але наші фахівці вже працюють над відновленням роботи”, – написав Лісовий у соцмережі X.

Сайт Міносвіти тимчасово не працює через російську кібератаку, – Лісовий

Наразі невідомо, коли саме роботу сайту буде відновлено.

Це не перша кібератака на українську інфраструктуру. З початку російського вторгнення в Україну у 2022 році кібератаки на українські підприємства та державні установи почастішали та стали масштабними. Так, кількість кібератак в Україні зросла на 62% у 2023 році.

У січні 2023 року кібератак зазнали “Укрзалізниця”, “Нафтогаз”, “Укрпошта” і “Укртрансбезпека”.

Monobank повідомив, що DDoS-атаки йдуть на компанію безперервно.

Наприкінці 2023 року масштабної хакерської атаки зазнав найбільший мобільний оператор України “Київстар”. Кібератака зруйнувала приблизно 40% інфраструктури компанії. Збитки оцінили у 3,6 млрд грн.