Небезпечна риболовля на Київщині: 5 рибалок опинилися у крижаній пастці

Небезпечна риболовля на Київщині: 5 рибалок опинилися у крижаній пастці

На Київському водосховищі поблизу с. Нові Петрівці п’ятеро рибалок потрапили у халепу – від берега їх відрізала вода: між ними та суходолом утворився 10-метровий розрив.

Про це повідомила ДСНС України.

Завдяки швидким та злагодженим діям водолазно-рятувального відділення ДСНС чоловіків безпечно доставили на берег, де їх уже чекали медики.

“”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру співробітнику ДСНС у Вінницькій області, який завищив вартість спецзасобів для радіаційного, хімічного та біологічного захисту під час закупівель.

На Київщині сапери знищили бойовий елемент касетної бомби, який виявили у лісосмузі. Небезпечний предмет ідентифікували як частину російського боєприпасу РБК-500.