Небезпечна риболовля на Київщині: 5 рибалок опинилися у крижаній пастці
На Київському водосховищі поблизу с. Нові Петрівці п’ятеро рибалок потрапили у халепу – від берега їх відрізала вода: між ними та суходолом утворився 10-метровий розрив.
Про це повідомила ДСНС України.
Завдяки швидким та злагодженим діям водолазно-рятувального відділення ДСНС чоловіків безпечно доставили на берег, де їх уже чекали медики.
“”, – говориться у повідомленні.
Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру співробітнику ДСНС у Вінницькій області, який завищив вартість спецзасобів для радіаційного, хімічного та біологічного захисту під час закупівель.
На Київщині сапери знищили бойовий елемент касетної бомби, який виявили у лісосмузі. Небезпечний предмет ідентифікували як частину російського боєприпасу РБК-500.