На Львівщині судитимуть директора шахти, який не виплатив працівникам 1,5 млн грн зарплати
Прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього директора одного з вугледобувних підприємств регіону
Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Чоловікові інкримінують безпідставну невиплату заробітної плати (ч. 1 ст. 175 КК України).
За даними слідства, будучи директором шахти, фігурант безпідставно заборгував виплату працівникам понад 1,5 млн грн зарплати.
“”, – розповіли у прокуратурі.
Також щодо чоловіка пред’явлено позови про відшкодування завданої шкоди.
Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру полковнику медслужби та його дружині, яка, залишаючись вдома, отримувала виплати за участь у бойових діях.