На Львівщині судитимуть директора шахти, який не виплатив працівникам 1,5 млн грн зарплати

На Львівщині судитимуть директора шахти, який не виплатив працівникам 1,5 млн грн зарплати

Прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо колишнього директора одного з вугледобувних підприємств регіону

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Чоловікові інкримінують безпідставну невиплату заробітної плати (ч. 1 ст. 175 КК України).

За даними слідства, будучи директором шахти, фігурант безпідставно заборгував виплату працівникам понад 1,5 млн грн зарплати.

“”, – розповіли у прокуратурі.

Також щодо чоловіка пред’явлено позови про відшкодування завданої шкоди.

Нагадаємо, ДБР повідомило про підозру полковнику медслужби та його дружині, яка, залишаючись вдома, отримувала виплати за участь у бойових діях.