На Хмельниччині ув’язнять чоловіка, який викинув собаку з дев’ятого поверху
Суд ухвалив ув’язнити до чотирьох років жителя Хмельницького, який викинув із дев’ятого поверху собаку, внаслідок чого тварина загинула.
Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.
“”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в липні 2024 року чоловік прихистив французького бульдога, якого потім викинув із вікна свого помешкання на 9-му поверсі. Тварина отримала важкі травми та загинула.
Окрім того, у серпні він викинув з балкона каміння, пошкодивши припарковане біля під’їзду авто одного з мешканців будинку.
За інформацією прокуратури, це вже восьма судимість обвинуваченого. До вироку суду він перебував під вартою.
Як повідомлялося раніше, у Чернівецькій області п’яний молодий хлопець жорстоко познущався над павичем, кидаючи птаха та ударяючи об землю.
Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.