Масові авіаудари по Харківщині: є загиблі та поранені

Масові авіаудари по Харківщині: є загиблі та поранені

У вівторок, 9 липня з 16:10 до 16:40 армія рф завдала чергових масових авіаударів по селищу Куп’янськ-Вузловий, що на Харківщині. Відомо про двох загиблих та чотирьох постраждалих цивільних осіб.

Про це йдеться в заяві пресслужби Харківської обласної прокуратури.

Загиблими виявилися 73-річний чоловік та 67-річна жінка.

Серед поранених – 40-річний чоловік, дві жінки віком 18 та 88 років. Окрім того, 73-річна жінка має гостру реакцію на стрес.

Примітно, що внаслідок російського авіаудару були пошкоджені житлові будинки, а також господарчі приміщення. На місці виникли пожежі.

Зауважимо, що Куп’янська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та злочинів війни, поєднаного з умисним вбивством.Відомо, що правоохоронці вживають належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених російською армією.

Нагадаємо, що у неділю, 30 червня близько 16:30 російські військовослужбовці завдали чергового ракетного удару по Харкову. Влучання відбулося в декількох метрах від сортувального термінала “Нової пошти”.

Унаслідок атаки загинув водій компанії, у якого залишилися дружина та двоє дітей. Також було поранено дев’ятеро осіб, серед них 8-місячний хлопчик.Тоді правоохоронцям вдалося з’ясувати, що обстріл відбувся з населеного пункту Нижній Ольшанець Білгородської області рф. Прокурори також встановили, що відстань між місцями пуском керованої авіаційної бомби та її влучання орієнтовно становить 70 кілометрів.