Круглий стіл у межах програми ”Ти як?” зосередився на відновленні захисників
У Тернополі відбувся круглий стіл, присвячений підтримці ментального здоров’я ветеранів. Захід зібрав представників ветеранського простору “Незламні духом”, працівницю Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Ірину Ніколаєву, психологів ГУНП у Тернопільській області, регіонального координатора програми “Ти як?” Лесю Косовську та старшу психологиню поліції охорони області Марію Марусяк.
Учасники заходу обговорювали передумови ефективного відновлення захисників. Наголосили, що повернення до цивільного життя стосується не лише фізичного, а й психологічного стану ветеранів.
“
“, – наголосив начальник Департаменту поліції охорони Олексій Березневич.
Під час події учасники ділилися досвідом і підкреслювали важливість комплексної підтримки: соціальної, юридичної, інформаційної, психологічної та медичної. Звернули увагу на потребу формування цілісної системи ветеранської політики.
Координаторка програми Леся Косовська презентувала результати та напрацювання програми “Ти як?” і показала тематичні видання, створені в межах проєкту.
Зустріч відбулася в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” та проєкту “Пункт психологічних практик”.
Нагадаємо, на прикордонній Житомирщині селяни Рихальського виступили проти рейдерського захоплення державного підприємства, звинувачуючи силовиків у співпраці з “лісовою мафією” та блокуванні роботи господарства. СтопКор побачив цю ситуацію в медіа і вирішив розібратися, адже наразі висвітлено лише одну сторону — селян.