”Іваніна Дмитро: кожного дня діловий дуб пиляють на дрова і вивозять”, – чат-бот СтопКору

”Іваніна Дмитро: кожного дня діловий дуб пиляють на дрова і вивозять”, – чат-бот СтопКору

За інформацією з чат-бота СтопКору, стало відомо про імовірні систематичні незаконні вирубки в Полтавській області: автор скарги стверджує, що в Розсошенському лісництві щодня розпилюють якісні дуби на дрова і вивозять по кілька машин. На місці, за словами заявника, працює керівник лісництва – Іваніна Дмитро Петрович.

Нижче цитуємо отримане повідомлення повністю і дослівно (орфографію і пунктуацію збережено), окрім персональних даних:

“Полтавська область

Полтава

Полтавський лісгосп

В полтавському лісгоспі є розсошенське лісництво керівником якого ще за часів Януковича є Іваніна Дмитро Петрович,кожного дня діловий дуб пиляють на дрова і по одній ттн вивозять декілька машин

Керівник розсошенського лісництва Іваніна Дмитро Петрович

З приблизно з 2008року по теперішній час

Контакти

****”

''Іваніна Дмитро: кожного дня діловий дуб пиляють на дрова і вивозять'', – чат-бот СтопКору

Інформацію, викладену в цьому матеріалі, отримано редакцією СтопКору через повідомлення на чат-бот. Редакція повідомляє, що відповідно до положень Закону України “Про медіа” та принципів діяльності суб’єктів у сфері медіа, зокрема щодо забезпечення достовірності, збалансованості та об’єктивності інформації, наразі здійснюється перевірка фактів, викладених у зверненні.

Редакція не несе відповідальності за зміст повідомлення як позицію заявника до моменту підтвердження або спростування наведених відомостей. З метою всебічного, повного, збалансованого та неупередженого висвітлення інформації направлено відповідні письмові запити до осіб, зазначених у повідомленні, та профільних компетентних органів.