Інцидент із газом у закритій автівці: Міноборони виявляє причетних

Інцидент із газом у закритій автівці: Міноборони виявляє причетних

Міністерство оборони засуджує дії, які суперечать закону. У Вишгороді розслідують інцидент із застосуванням газу проти громадянина.

Міністерство оборони України заявило про початок розслідування інциденту, який стався у Вишгороді. На відео, поширеному в соціальних мережах, видно, як люди у військовій формі, імовірно співробітники територіального центру комплектування (ТЦК), застосували газ у закритому автомобілі, щоб витягнути звідти людину.

У Міноборони рішуче засудили такі дії, назвавши їх неприпустимими. У заяві зазначено, що відомство спільно з правоохоронними органами проводить перевірку, щоб встановити причетних до цього випадку.

Міністерство оборони України категорично засуджує будь-які дії, що суперечать закону та принципам служби у Збройних силах України“, – йдеться у заяві.

Також у міністерстві наголосили, що всі причетні до інциденту будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Подібна поведінка, за словами Міноборони, є недопустимою та шкодить довірі громадян до Збройних Сил і сектору безпеки загалом. У відомстві подякували громадянам за небайдужість і наголосили на важливості співпраці у виявленні таких порушень.

Своєю чергою, на інцидент відреагувала поліція Київщини. У ході моніторингу соціальних мереж було виявлено відео з неприпустимими діями працівників поліції, які несли службу у складі групи реагування патрульної поліції Вишгородського районного управління поліції.

За виявленим фактом керівництво поліції Київщини ініціювало проведення службового розслідування. Його мета – надати правову оцінку діям поліцейських. На час перевірки двох працівників поліції відсторонено від виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, депутат Федієнко закликає розслідувати випадки примусової мобілізації попри бронювання.