Зеленський про проліт російського дрона: 50 хвилин у повітрі Румунії
Сьогодні Румунія була змушена піднімати бойову авіацію через активність російського дрона, а Польща також відповіла на можливу загрозу ударних безпілотників з боку росії.
Про це Володимир Зеленський написав у Telegram-каналі.
“За нашими даними, російський дрон зайшов на територію Румунії приблизно на 10 кілометрів і перебував у повітрі близько 50 хвилин. Румунія піднімала свої винищувачі через це, а Польща теж відреагувала на загрозу від ударних дронів Росії,” – сказав Зеленський.
Крім того, Зеленський розповів, що у суботу росія використала повітряний простір Білорусі, щоб направити безпілотник у напрямку Волині в Україні. , – підкреслив президент.
Володимир Зеленський закликав до превентивних дій і наголосив, що не існує незначних військових загроз від агресора, який звик знищувати незалежність інших країн. , – додав він.
Нагадуємо, Президент України Володимир Зеленський порівняв останні дії росії з подіями у Криму 2014 року, наголосивши на небезпеці для всієї Європи.