Хотів утекти до Молдови вплав, але ледь не потонув: на Вінниччині прикордонники врятували чоловіка
На Вінниччині прикордонники врятували чоловіка, який намагався незаконно дістатися до Молдови через річку Дністер. Під час нічної переправи 34-річний місцевий житель заплутався у водоростях, втратив сили та почав тонути. Військовослужбовці оперативно витягли його з води й надали необхідну допомогу.
Прикордонники Могилів-Подільського загону запобігли трагічному випадку під час чергового патрулювання українсько-молдовського кордону. Військовослужбовці врятували чоловіка, який вирішив незаконно перетнути державний кордон уплав.
Як з’ясувалося, 34-річний житель Вінницької області вирішив дістатися до Молдови через річку Дністер. Для цього він обрав нічний час, сподіваючись непомітно переплисти водойму без будь-яких плавзасобів.
Однак реалізувати задум чоловікові не вдалося. Під час переправи сильна течія та густі зарості водоростей стали серйозною перешкодою. Заплутавшись у рослинності, він швидко знесилився, втратив контроль над ситуацією та почав тонути.
На щастя, прикордонники, які цілодобово охороняють державний кордон, вчасно помітили чоловіка. Вони витягли його з води, надали першу домедичну допомогу та переконалися, що його життю більше нічого не загрожує.
Після порятунку порушника притягнули до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону.
У Державній прикордонній службі вкотре наголошують, що спроби нелегально перетнути кордон становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я, особливо коли йдеться про переправу через річки з сильною течією.
Раніше СтопКор писав, що в пункті пропуску “Порубне” на українсько-румунському кордоні прикордонники викрили спробу незаконного переправлення чоловіка до Румунії. Житель Київщини сховався у спальному відсіку мікроавтобуса, заплативши водієві 10 тисяч доларів за нелегальний виїзд, однак під час поглибленої перевірки його виявили.