У ТЦК по всій Україні проводять раптові перевірки, – Гончаренко

У ТЦК по всій Україні проводять раптові перевірки, – Гончаренко

У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки по всій Україні проводять раптові перевірки. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, систему таких перевірок запровадила Військова служба правопорядку після початку роботи парламентської Тимчасової слідчої комісії. Контрольні заходи проводять також у тих ТЦК, представники яких уже брали участь у засіданнях комісії.

Нардеп заявив, що станом на цей час перевіряльники встановили 208 фактів порушення законодавства. За результатами перевірок складено 101 адміністративний протокол, а також розпочато одне кримінальне провадження.

Гончаренко додав, що матеріали щодо виявлених порушень передають до правоохоронних органів та інших відповідних інстанцій для подальшого реагування.

Читати також: мобілізовані та контрактники мають спільні права й обов’язки, однак строки служби та порядок її проходження відрізняються.