Вбивство братів Мосейчуків на Київщині: слідство перевіряє версію конфлікту з родиною командира 155-ї бригади
Братів Максима та Романа Мосейчуків, яких викрали з будинку на Київщині та згодом знайшли вбитими, могли переслідувати через конфлікт із дружиною командира 155-ї окремої механізованої бригади Станіслава Лучанова.
За даними hromadske, жителі села Калинівка розповіли, що дружина Лучанова Дарина скаржилася на шум від мотоциклів, який нібито заважав її маленькій дитині. Перед викраденням підозрювані військові 155-ї бригади, за словами місцевих, ходили селом зі списком людей, які мали мотоцикли. У цьому переліку був брат загиблих Сергій Мосейчук.
У ніч викрадення, 27–28 червня, семеро людей увірвалися на подвір’я братів у Калинівці та вивезли їх у невідомому напрямку. Правоохоронці затримали вісьмох військовослужбовців 155-ї бригади, серед яких був командир батальйону Олексій Долголенко. Їм повідомили про підозру у викраденні та вбивстві цивільних.
Також стало відомо, що командир 155-ї бригади Станіслав Лучанов після затримання військових самовільно залишив військову частину. Наразі його розшукують.
Слідство встановлює мотиви злочину та можливих замовників. Версію про конфлікт через шум від мотоциклів правоохоронці офіційно не підтверджували.
Читайте також: у Львові поліція та СБУ затримали чоловіка, який напав на правоохоронців під час конфлікту з ТЦК.