Львів’янин намагався підкупити прикордонницю на кордоні зі Словаччиною – 100 тис грн

Львів’янин намагався підкупити прикордонницю на кордоні зі Словаччиною – 100 тис грн

Інцидент стався на пункті пропуску “Малий Березний – Убля”. Тепер горе-мандрівнику загрожує кримінальна відповідальність одразу за кількома статтями КК України.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Ужгородська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт проти 33-річного жителя Львова. За даними слідства, 12 вересня на кордоні зі Словацькою Республікою чоловік намагався виїхати за підробленим паспортом громадянина Саудівської Аравії, видаючи себе за іноземця.

Коли прикордонники викрили обман і відмовили у перетині кордону, чоловік спробував вирішити питання грошима. Він запропонував одній зі співробітниць Держприкордонслужби переказати на банківську картку 100 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Йому інкримінують одразу кілька злочинів: пособництво у підробці та використанні фальшивих документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, а також пропозицію хабаря службовій особі (ч. 3, 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 369 КК України).

Справу передано на розгляд до Великоберезнянського районного суду. Досудове розслідування проводили слідчі Ужгородського районного управління поліції №2 під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Нагадаємо, в Тернопільській області правоохоронці затримали голову позаштатної військово-лікарської комісії одного з районних територіальних центрів комплектування та соцпідтримки. Його підозрюють у хабарництві за внесення неправдивих даних у медичні документи. Чоловіку оголосили про підозру за ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України.